👁️  747

Лиса Рина на социјалната мрежа Инстаграм се пофалила како ужива покрај езеро, од каде објавила и фотографија во бикини, покажувајќи ја прекрасната фигура на тело.

Таа во бикинито одвај ги скрила своите бујни гради, а нејзиното неверојатно тело на 59-годишна возраст докажува дeка Рина не старее.

Како моден додаток носела сламен шешир со кој го скрила своето лице, па вниманието целосно го насочила на своето тело, но и усните.