👁️  12

Поминаа два месеци откако младата популарна македонска пејачка Антониа Гиговска стана мајка и на свет го донесе синчето на кое му го дадоа името Киан.

Првите денови, месеци од доаѓањето на бебето, па и постартум периодот се доста предизвикувачки и секојдневно полни со новини од разни аспекти.

Па така, адаптацијата не е лесна, особено за мајката, но кога се работи за нејзиното чедо, тогаш за се’ поставуваш цел која мора да се оствари.

Антониа очигледно дека сака брзо да се врати во физичка форма, а по се изгледа и да им се врати на настапите и својата публика. Тазе мама Антониа се почесто сака да покажува до каде е во намерата да биде згодна и фит, а потврда за тоа се изборот на стајлинзи кои редовно ги објавува на Инстаграм.

Од куси здолништа, припиени фустани, па се до ултра отворени и длабоки деколтеа како едно такво кое кое го носеше неодамна.

Црвен кармин и распуштени бујни гради, Гиговска е на добар пат да се врати на старо, но сексапилот и провокативноста и во бременоста, па и сега и се најсилен сојузник.