👁️  292

На 08.09.2022 во 23.10 часот М.Д.(20) од Скопје пријавила дека околу 20.30 часот во Скопје на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од Л.Д. од Скопје (женско лице).

Се работи на расчистување на случајот.