👁️  1517

Масовната тепачка која започнала поради недоразбирање за музиката и пејачката се случила за време на прослава на официјално здружение во ресторан во белградската населба Ледине.

Според информациите, Брзата помош однела шестмина во ургентен центар каде им биле констатирани тешки телесни повреди. Никој од повредените вчера не поднел кривична пријава во полиција.