👁️  873

Исплива експлицитна снимка од директорот на Јувентус, Павел Недвед.

Познатиот фудбалер и функционер на Јувентус, Павел Недвед се најде во центарот на скандалите поради шокантно видео кое со брзина на светлината се рашири на социјалните мрежи.

Недвед е снимен како провокативно танцува со три атрактивни полуголи девојки.

Легендарниот ас се нашол во „сендвич“, а девојката која стоела пред него, со рацете силно ја држел за гради.