👁️  6221

Контроверзниот ММА борец Конор Мек Грегор повторно е во центарот на вниманието.

Ирската ѕвезда цело лето ужива опуштајќи се на јахта. Тој патува од дестинација до дестинација и често го покажува луксузот што го поседува.

Сепак, Конор често објавува навистина бизарни снимки. Доста пати има објавено сцени како полудува пијан, а сега отишол чекор понатаму.

Тој на својот Инстаграм Стори објави експлицитно видео, а многумина веруваат дека снима додека непозната девојка му дава орално задоволство.

Не е познато дали се работи за неговата сопруга Ди Девлин, па сите се прашуваат дали навистина е таа или тој ја изневерува неа. Не го покажа лицето, но повторно успеа да предизвика бројни коментари на социјалните мрежи.

Овој човек е навистина нереален и ова е само уште една во низата контроверзни снимки што ги објави во изминатите месеци.