👁️  236

На 16.04.2023 во 15.30 часот било пријавено дека на подрачјето на Центар во Скопје, по претходна меѓусебна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу З.З.(67) и С.Ш.(40), двете од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.