👁️  12

Хрватската пејачка Северина ова лето интензивно настапува, а нејзиниот потег на последниот настап шокираше многу корисници на социјалните мрежи – но со причина.

Еден од момците особено го израдувало што бил на настапот на хрватската пејачка, па во еден момент ги фрлил боксерите на сцената.

Но, тоа само по себе немаше да биде шокантно, доколку не следеше уште пошокантна работа, токму од страна на Северина.

Северина се наведна, ги собра гаќите од сцената, ги помириса, а потоа почна да ги врти преку глава и ги стави во џеб, објави српски Телеграф.