👁️  285

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ вчера се забавуваше на настап на српската пејачка Ана Николиќ во еден ноќен клуб во Загреб, а вниманието го привлече мистериозното момче кое беше цело време залепено до пејачката.

Откако се разведе од Игор Којиќ пејачката прв пат во јавноста е забележана со момче што предизвика бура од реакции во сите регионални медиуми.

Таа била снимена како игра и се прегрнува со непознатото момче за кои многумина помислиле дека и е партнер, а подоцна медиумите во Хрватска и го потврдиле тоа.

Таа цело време се смеела со него и била расположена, но не и расположена да даде изјава за медиумите кои веднаш пристигнале на лице место.

Како изгледа мистериозното момче погледнете во продолжение: