👁️  1132

“Ѕвездите на Гранд” и “Никогаш не е доцна” продолжуваат на Сител телевизија!, објавува порталот ТВ ПАКЕТ.

По неверојатниот наплив на реакции на социјалните мрежи од фановите на популарните шоу програми, Сител телевизија излезе во пресрет на вашите барања и ви овозможи уникатна шанса да ги следите новите сезони од “Ѕвездите на Гранд” и “Никогаш не е доцна” само на фреквенцијата на Сител.

Бидете подготвени за највеселите празнични ноќи. Бидете подготвени да заиграте со најпознатите балкански рефрени и да се насмеете со најголемите естрадни ѕвезди на овие простори.

Емисиите на Гранд ексклузивно на Сител. Време е за празнична еуфорија каква што само може да посакате. Време за луда и незабовна телевизиска забава со најгледаните телевизиски формати на Балканот.

Емисиите на Гранд ексклузивно на Сител. Време е за празнична еуфорија каква што само може да посакате. Време за луда и незабовна телевизиска забава со најгледаните телевизиски формати на Балканот.

Денови на вистинско уживање со тоа што следува. Оставете ги нервозите на страна и подгответе се за најсреќните новогодишни празници досега. Забавата е од сега само на Сител со “Ѕвезде Гранда” и “Никад није касно”.

На ваше огромно задоволство, спектакуларните шоу програми “Ѕвездите на Гранд” и “Никогаш не е доцна” се враќаат на малите екрани.