👁️  3498

Пејачката Јелена Карлеуша заблеска на роденденската прослава на пејачката Милица Павловиќ, а провокативното издание никого не остави рамнодушен.

Имено пејачката беше една од нај расположените гости вечерта, а нејзиниот стајлинг повторно ја бранува јавноста и медиумите ова утро.

Карлеуша целото внимание кон себе го привлече со самиот факт што на себе имаше провидна црна комбинација, а интимните делови и беа прекриени минимално.

Инаку ништо помалку по провокативна беше и славеничката Милица Павловиќ која блескаше во прекраток фустан истакнувајќи го сексапилното тело.