👁️  5

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва со почеток од 21:30 часот ќе гостува во емисијата ,,Click plus” на ТВ 21.

-Следете го моето гостување во ,,Click plus” на ТВ 21, вечерва во 21:30 часот, објави Мицкоски на социјалната мрежа на Фејсбук.