👁️  5

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва гостин во ,,Вести плус” на Канал 5 Телевизија.

-Следете го моето гостување во ,,Вести плус” на Канал 5 Телевизија во 18 и 30 часот, пишува Мицкоски во својата објава на Фејсбук.