👁️  2182

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ очигледно е горда на својата ќерка Барбара, која како расте станува се поубава и поубава…

За тоа сведочат и фотографиите кои младата Барбара ги споделува на својот профил на Инстаграм.

Имено, наследничката на Мелита деновиве ужива на едно од најубавите места во светот, популарното селце Позитано на Амалфи во Италија, од каде сподели неколу фотографии.

На едни од нив Барбара позира и во бикини, кои само ја истакнуваат нејзината совршена форма на која може да подзавидат многу девојки…

Погледнете: