👁️  5

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва од 19 часот ќе биде гостин во вестите на телевизија АлсатМ.

-Следете го моето гостување во вестите на Алсат Телевизија во 19:00 часот, објави Мицкоски на Фејсбук.