👁️  908

Познатата манекенка Светлана Црнокрак го привлече сето внимание на социјалните мрежи, откако на Фејсбук сподели фотографии во бикини. Фановите воодушевени од нејзината природна убавина не престануваат да коментираат:

„Најубавата природна жена на Балканот“, „Безвременска убавина“, „Совршена“, се само дел од коментарите.

Светлана е мајка на две ќерки и жена која одлично ги менаџира и деловните и семејните обврски.