👁️  642

Пејачката Северина присуствувала на свадба на која се појавила во едноставен, елегантен црн фустан.

На Инстаграм таа објави неколку фотографии, а многумина вниманието им го привлече нејзиното стомаче.

Иако пејачата неодамна објави дека малку се здебелина, дека по објавување на фотографијата почнаа коментарите за нејзина евентуална бременост.

-Бремена е. Честитаме, се само дел од коментарите.

Северина засега се нема огласено.