👁️  5

Пејачката Селена Гомез (31) изминатиот викенд со пријателите уживала во морето и сонцето, а следбениците ги воодушевила со завидниот изглед.

Фотографиите и видеата таа ги сподели на свото „стори“ на Инстаграм. Таа носеше розови бикини кои ги истакнаа нејзините облини.