👁️  845

Најпознатата навивачка од Хрватска овие денови е во центарот на вниманието откако „удри“ по организаторите на Светското првенство во Катар поради лошите и строги услови за влез во земјата и на стадионите.

Репрезентацијата на Хрватска во овие моменти го игра мечот против Мароко, а на трибините е и Ивана Кнол.

Долгиот фустан и маскирана од глава до пети и беше само „маска“ на искусната Кнол за да потоа се соблече во тесни хеланки и длабоко деколте кое буквално го запали и така жешкиот Катар.