👁️  19

Атрактивната српска пејачка Сандра Африка ги воодушеви фановите со својот излгед на премиерата на филмот на колегата Раста.

Популарниот рапер Стефан Ѓуриќ Раста го претставува својот филм „3211“ за деновите во затворска ќелија, а сите зборуваат за гостите на црвениот тепих!

Во преден план на премиерата беше Сандра Африка, која дојде во навистина необично издание.

Сексапилната пејачка на црвениот тепих се прошета во бело костим и ролка но сите забележала дека Сандра „заборавила“ да го облече градникот.