👁️  1664

Манекенката Емили Ратајковски на социјалната мрежа Инстаграм објавила видео и фотографија на која е топлес.

Имено, атрактивната бринeте е позната по фактот што често споделува голи фотографии со своите следбеници на споменатата социјална мрежа, како и фотографии на кои позира во бикини и гордо ја истакнува својата совршена фигура на тело.

Овојпат Емили одлучила да го покаже својот тенок струк, рамен стомак и фит фигура и тоа во црна долна облека и длабоки кремасти чизми.

Ниту нејзините следбеници очигледно не останале имуни на оваа фотографија, па многу од нив ѝ напишале дека е навистина прекрасна.