👁️  4870

Манекенката Кристина Димитријевска ги „запали“ социјалните мрежи со најновите фотографии кои ги сподели на социјалните мрежи.

Имено, атрактивната теточанка сподели фотографии на кои позира во црна долна облека, а во преден план е нејзиното совршено тело.

Се разбира, ова наиде на позитивни критики од страна на нејзините фанови, кои не штедеа позитивни зборови на нејзина сметка.

Таа е сликана во кујна, а во описот на фотографијата напиша:

„Дали сте гладни?“