👁️  1174

Пејачката Јелена Карлеуша предизвика општа врева со својот изглед и аутфит. Покрај тоа што секогаш е во чекор со модните трендови кога станува збор за тоалетите, на неа секогаш има скапи парчиња, но Карлеуша сака и скапа и квалитетна долна облека.

Јелена на својата инстаграм приказна сподели провокативна фотографија на која позира во скапа облека, а тоа предизвика лавина коментари и ги запали социјалните мрежи. Пејачката ги покажа своите облини и извајано тело, а носеше винтиџ танга „Гучи“ што чини 1.500 евра.

Она што особено го сака Карлеуша е накитот, па на раката носи нараквица од 12.000 евра.