👁️  2140

Убавата и атрактивната бугарска манекенка Николета Лозанова е девојка на голманот на Левски Николај Михајлов.

Сексапилната Николета редовно ги воодушевува фановите на социјалните мрежи со провокативни фотки.

Под последната серија на „жешки“ фотографии од кои застанува здивот Николета напишала.