👁️  2777

Eдна од најатрактивните манекенки на денешницата, Емили Ратајковски го запали Инстаграм со кратко, жешко видео во кое го покажа својот сексапил.

Убавата бринета е позната и по тоа што сака да ги споделува своите разголени фотографии, уживајќи во природните атрибути и одличната фигура, а нејзиниот Инстаграм е полн со провокативни слики во долна облека, костими за капење или такви на кои едноставно не носи ништо!

Овој пат прошета на писта без градник и во оригинален моден аутфит!