👁️  89

Водителката Јована Јеремиќ е активна на социјалните мрежи, а своите следбеници често ги информира за секојдневните активности.

Таа веќе неколку дена ужива на црногорското приморје од каде редовно се рекламира. Јована вчера направи хаос во едно кафуле на плажата во Улцињ, а после тоа направи метеж и на плажа.

Водителката се соблече во едноделен костим за капење со шлиц на стомак и со златен синџир околу половината од кој испаѓа се, ги „искриви“ колковите и заигра пред сите.

Коментарите за нејзиниот костим за капење продолжија, а многумина велат дека покажала премногу.

„Од толку модели на костими за капење избравте вака да излезете, а се занимавате со јавна работа“, „претеравте малку“, „Што сѐ си дозволуваат луѓето“, се само дел од коментарите.