👁️  1811

Познатата пејачка Сузана Гавазова е една од најзгодните пејачки на македонската јавна сцена, често споделува фотографии и снимки од себе на социјалните медиуми.

Погледнете ја последната нејзина објава на Инстаграм –ТУКА.