👁️  1321

Станија Добројевиќ не престанува да провоцира со жешки фотографии, па и сега по којзнае кој пат ги воодушеви своите фанови со нови објави.

Ријалити ѕвездата и една од најпознатите старлети од овие простори ја заинтригира јавноста и со приватниот живот и со своите фотографии.

Станија повторно се разголи, а во оваа прилика се сликаше во предизвикувачки пози од кои застанува здивот, особено кај посилниот пол.